Щодо проведеного засідання робочої групи з розробки проектів Регламенту та Положення про постійні комісії

Дата: 10.12.2020 08:52

Фото без опису08 грудня 2020 року о 16:30 год. в приміщенні сільської ради відбулось чергове засідання робочої групи по напрацюванню пропозицій по оновленому Регламенту  Шабівської сільської ради, проекту положень про постійні комісії ради, що мають бути прийняті на другій сесії сільської ради.

На засіданні було відпрацьовано питання щодо назв та функцій постійних комісій, детально проаналізовано Положення про постійні комісії, обговорено деякі питання щодо проекту регламенту.

На заході були присутні 15 осіб з числа депутатів сільської ради та залучених фахівців та голова Шабівської сільської ради Павленко Павло Петрович.

На даний час продовжується проведення роботи з вирішення всіх вищевказаних питань.

Друга сесія сільської ради скликається за розпорядженням сільського голови від 08.12.2020 року № 105/ОС-2020має відбутись 18 грудня 2020 року о 10 годині в приміщенні Центру дозвілля молоді (с. Салгани, вул. Шабська, 20 б).