A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Для соціальних послуг громадою отримано меблі

Дата: 08.12.2020 15:00
Кількість переглядів: 459

Шабівська сільська рада та безпосередньо відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я взяли активну участь в реалізації всеукраїнських проектів щодо посилення спроможності і виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей.

  Результатом цієї роботи є підключення інтегрованої системи «Соціальна громада».    На теперішній час підключено два робочих місця. Завдяки співпраці сільської ради у реалізації  Програми EGAP буде встановлено ще 2 (два) робочих місця в старостинських округах.

  Крім цього, завдяки звернень Шабівської сільської ради до Департаменту соціальної політики Одеської обласної державної адміністрації для організації роботи по наданню соціальних послуг, а також для створення умов по виконанню функцій у сфері захисту прав дітей в громаді сільською радою отримано сучасні меблі на загальну суму 71 910 грн.(столи, стільці, лавки, металева шафа, шафи). З бюджету сільської ради на ці цілі не було витрачено жодних коштів.

  Отримання меблів стало можливим в рамках реалізації проекту Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що фінансується Міжнародним банком реконструкції та розвитку та за сприянням Департаменту соціальної політики Одеської обласної державної адміністрації.

 

 

Відділ з питань соціального

захисту та охорони здоров’я

сільської ради« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора