«Центр надання адміністративних послуг Шабівської сільської ради» у "Facebook"
Шановні мешканці Шабівської ОТГ. На онлайн-спільноті "Facebook" створено загальнодоступну групу "Центр надання адміністративних послуг Шабівської сільської ради".
Всі бажаючі можуть долучитися до вищевказаної групи за цим посиланням - https://www.facebook.com/groups/214443853537639/members .
Дана група створена з метою надання інформації стосовно отримання адміністративних послуг для жителів та гостів громади.
Звертаємо вашу увагу на те, що ви можете звертатися в особисті повідомлення з питаннями, розміщувати дописи на сторінці щодо надання вичерпної інформації, консультацій з питань, які пов’язані з наданням адміністративних послуг.
Жителі громади старші 70 років; особи з інвалідністю 1 групи та жителі громади, які за станом здоров’я не можуть пересуватись, можуть у цій групі звертатись з проханням щодо надання адміністративних послуг з застосуванням автоматизованого комплексу «Мобільний кейс».
Центр надання адміністративних послуг Шабівської сільської ради - з відкритим серцем до кожного. Ми працюємо для вас.