«Центр надання адміністративних послуг Шабівської сільської ради» у "Facebook"

Дата: 04.12.2020 14:59

Фото без описуШановні мешканці Шабівської ОТГ. На онлайн-спільноті "Facebook" створено загальнодоступну групу "Центр надання адміністративних послуг Шабівської сільської ради".

Всі бажаючі можуть долучитися до вищевказаної групи за цим посиланням - https://www.facebook.com/groups/214443853537639/members .

Дана група створена з метою надання інформації стосовно отримання адміністративних послуг для жителів та гостів громади.

Звертаємо вашу увагу на те, що  ви можете звертатися  в особисті повідомлення з питаннями, розміщувати дописи на сторінці щодо надання вичерпної інформації, консультацій з питань, які пов’язані з наданням адміністративних послуг.

Жителі громади старші 70 років; особи з інвалідністю 1 групи та  жителі громади, які за станом здоров’я не можуть пересуватись, можуть у цій групі звертатись з проханням щодо надання адміністративних послуг з застосуванням автоматизованого комплексу «Мобільний кейс».

Центр надання адміністративних послуг Шабівської сільської ради  -  з відкритим серцем  до кожного. Ми працюємо для вас.