Мобільний офіс – нова якість надання адміністративних послуг

Дата: 03.12.2020 15:25

Фото без описуШановні мешканці громади!

Нагадуємо, що у відділі ЦНАП Шабівської сільської ради можна отримати послуги із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «Мобільний кейс" (отримання адміністративних послуг віддалено для тих жителів громади, які за об’єктивних причин не можуть прийти до Центру надання адміністративних послуг).

Вказаною послугою можуть скористуватися наступні категорії населення:
- жителі громади старші 70 років;

- люди з інвалідністю 1 групи;

- жителі, які за станом здоров’я не можуть пересуватись.

Реалізувати таке право жителі можуть через формування відповідної заяви у відділі ЦНАП за допомогою свого родича, законного представника, представника. У визначений, за домовленістю сторін, час спеціалісти ЦНАП шляхом виїзду за адресою проживання суб'єкта отримання послуги, нададуть замовлену послугу та оформлять її належним чином.

А якщо Вам особисто відомі категорії таких жителів, які потребують адміністративну послугу, не будьте байдужі, зверніться до ЦНАП та повідомте нас про це. Контактні номери телефону 0484998160, 0484998250.

Перелік адміністративних послуг розміщений на офіційному сайті Шабівської сільської ради.