Година пам`яті «Голодомор – наш вічний біль»

Дата: 27.11.2020 11:00

Фото без описуГолодомор… Це страшне слово повертає нас у далекі роки історії нашої країни. Всі ми у смутку і скорботі доземно схиляємо голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в Книзі Життя України.

Головне завдання сьогодення -донести правду сучасникам про цю трагедію. Цю місію успішно виконують публічні бібліотеки. Так, до Дня пам'яті жертв голодоморів у КЗ «Публічна бібліотека Шабівської громади» пройшла година пам`яті «Голодомор – наш вічний біль».

Ведучі заходу, т.в.о. директора Кахчі Валентина та бібліотекар Поддубська Наталя зазначили, що в історії українського народу є багато трагічних сторінок, що примушують стискатися людські серця та одна із найстрашніших – Голодомори, ознайомили присутніх із трагічними сторінками тих лихоліть, зі спогадами та записами тих, хто вижив. Наприкінці заходу присутні запалили свічки пам`яті як символ скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів співвітчизників, які на собі перенесли цей жахливий біль тіла і душі та вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання.