28 листопада 2020 року – День пам’яті жертв Голодомору

Дата: 26.11.2020 14:57

Фото без описуНа знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору, напередодні цього дня, 27 листопада, з 15.00 до 16.00 години на території Шабівської сільської ради   передбачається проведення громадської акції «Запали свічку пам’яті».

Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників, які на собі перенесли цей жахливий біль тіла і душі

Приєднуйтесь  до  акції та разом вшануймо пам’ять жертв геноциду українського народу  хвилиною мовчання.

Нехай ця пам’ять додає нам сили, мудрості і любові до своєї рідної землі, що спроможна прогодувати нас усіх і дати наснагу на розбудову сильної і могутньої держави – Україна!