УВАГА! ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ ЗНИКЛУ ЛЮДИНУ!

Дата: 25.11.2020 12:49

Розшукується зникла особа -ЧЕРНЯК ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ,1962 р.н., мешканець м. Одеса, який 11 листопада 2020 року приблизно з 12 до 15 години дня вийшов  з автобусу на перехресті доріг Шабо-Біленьке (біля залізничного переїзду) і його подальше місцезнаходження невідоме.

В день зникнення був одягнутий в темні брюки, чорні кросівки, чорну куртку з в’язаним коміром та темну шапку. Зріст 175 см, худорлявий. Має сиві вуса та лисину. Можлива проблема у людини з пам’яттю.

З даного приводу родичі зниклого звернулися до поліції, та до Шабівської сільської ради.

Родичі також звертаються до всіх мешканців сільської ради  з проханням повідомити будь-яку відому інформацію про Черняк Олега по телефону: 0505735149 (Черняк Ольга) або 0674827700 (координатор пошуку -Сергій).

Дякуємо за небайдужість!