Відбулась перша сесія новообраної ради

Дата: 20.11.2020 14:20

Фото без опису20 листопада поточного року відбулась перша сесія новообраної Шабівської сільської ради.

Голова Шабівської сільської територіальної виборчої комісії Швець Ж.С оголосила підсумки виборів депутатів Шабівської сільської ради та Шабівського сільського голови.

Присутні новообрані депутати сільської ради та Шабівський сільський голова відповідно до вимог чинного законодавства України склали присягу. З цього моменту Павленко Павло Петрович та депутати Шабівської сільської ради набули відповідних повноважень.

Шабівський сільський голова Павло Павленко на сесії виступив з промовою до  громади, новообраних депутатів сільської ради та присутніх:

«Шановні члени Шабівської об’єднаної територіальної громади!

Шановні присутні!

Хочу висловити свою вдячність всім, насамперед тим, хто підтримав мене, кожному хто повірив. Дякую за високу довіру. Ця перемога для мене не є нагорода, це велика відповідальність перед громадою за життя та добробут кожного мешканця.

Хочу запевнити,  що буду працювати чесно, відкрито, в деяких питаннях принципово, відповідально та рішуче.

Кожен присутній, та кожен житель нашої громади має знати, що моя праця буде спрямована на розвиток кожного нашого села.

Також маю зазначити, що ми маємо унікальну можливість для вирішення багатьох питань громади:

-  це зміни кордонів Шабської ОТГ, приєднання нових сіл.

-  це новий склад депутатського корпусу, нові обличчя, нові призначення

-  зміни в законодавчому полі, та можливість нових взаємодій, та нові перспективи розвитку.

Переконаний - наші спільні зусилля заради процвітання та добробуту знайдуть схвальні відгуки у громадян.

Попереду на нас очікує плідна співпраця з кожним обраним депутатом, багато спільних відповідальних рішень, від яких залежить розвиток всієї громади.  Ми повинні працювати разом, та виконати  всі поставлені завдання!

У багатьох присутніх можливо різні погляди на рішення питань, але ж мета у всіх одна - це підняти рівень життя, зробити все можливе, щоб з гордістю дивитись в очі один одному, та пересічному громадянину.

Пропоную використати на користь громади свій ресурс, професійність, позбутись бруду та працювати конструктивно. Сподіваюсь, що у нового складу депутатів, у тих кому люди довірили життя, відсутні думки про руйнацію, розподіл та крадіжку.

Кожен з нас повинен усвідомити, що суспільство покладає великі надії та потребує підтримки враховуючи тяжку епідемситуацію, відповідальність за кожен крок и рішення лежить на кожному із нас!

Бажаю всім нам, не визираючи на політичні погляди і партії – об’єднання, витримки, сили і мудрості, поваги та підтримки.

Вся громада - одна велика, дружна, талановита сім‘я, поважаймо  та допомагаймо один одному.

Завершить свою речь хочу словами благодарности всем, кто работал до нас. У нас есть возможность проанализировать и сделать выводы, перенять опыт или не допустить ошибок. Благодарю за то, что сделано на пользу громады.

Ну и конечно поздравить всех с началом долгого и продуктивного пути.

Верю, вместе нам под силу изменить нашу громаду к лучшему.

Верю в развитие, стабильность и процветание!»