Шабівська громада отримала обладнання для надання адміністративних послуг на дому

Дата: 17.11.2020 15:24

Шабівська сільська рада в рамках співпраці з Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) отримала обладнання «Мобільні кейси», яке дозволяє надавати адміністративні послуги за принципом віддаленого робочого місця.

Це дозволить надавати послуги на дому для вразливих категорії громадян.

Правом на отримання адміністративних послуг на віддаленому робочому місці можуть скористатись:

-  особи, які досягли 70-річного віку;

-  особи з інвалідністю 1 групи;

-  особи, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, у т.ч. перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах міста;

Щоб отримати адміністративну послугу, представник клієнта має звернутись в Центр надання адміністративних послуг та повідомити про наявність такої потреби, а також надати документи, які підтверджують право отримати адміністративну послугу віддалено.

Повну інформація про послугу можна дізнатись, ознайомившись з Порядком надання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора Центру надання адміністративних послуг Шабівської сільської ради із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «Мобільний кейс».

За додатковими консультаціями необхідно звернутись до ЦНАПу (с. Шабо, вул. Центральна, 63, тел. 0484998160, 0484998250).