Залучення до співпраці нових волонтерів пробації

Дата: 16.11.2020 14:48

Фото без описуЧи можливо це зараз, в таких складних реаліях нашого життя? Що повинно спонукати людину витрачати свій вільний час, свої сили на те, щоб допомагати комусь безоплатно? Здається зараз це не можливо…

Але, все ж є такі люди, які не сумніваючись ні на хвилину раді протягнути руку допомоги – ось це і є справжній волонтер!

Днями Білгород-Дністровським міськрайонним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області укладено договір про провадження волонтерської діяльності з лікарем-фтизіатром  «Кабінету довіри» комунального некомерційного підприємства «Лікувально-діагностичного центру інфекційних хвороб» Одеської обласної ради» Світланою Іщенко. Під час зустрічі сторони детально обговорили напрямки співпраці та подальші дії щодо виконання основних завдань волонтера пробації.

Допомогати людям - це прекрасно! Особливо якщо володієш корисними знаннями та навичками, маєш щире бажання та натхнення!

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області