Увага! - ГРИБИ!

Дата: 12.11.2020 14:09

Фото без описуШановні мешканці громади!

Відповідно до екстрених повідомлень у 2020 році в області зареєстровано 34 випадки отруєння, із них 9 дітей (06.11.2020 одна дитина померла).

За даними епідрозслідування, проведеного фахівцями ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України», всі постраждалі вживали свіжі дикорослі гриби, зібрані власноручно або куплені на агропродовольчих ринках та в місцях стихійної торгівлі.

Перебіг захворювання середнього ступеню важкості у 21 постраждалого, легкого ступеню - у 8. Важкий перебіг захворювання у потерпілої з смт.Саврапь, дівчинки 9 років, до якої «Швидка допомога» була викликана майже через добу після появи перших скарг. Дитина у вкрай тяжкому стані була перевезена з Савранської ЦРЛ в Одеську обласну дитячу клінічну лікарню, звідки доправлена в Київ в реанімаційне відділення лікарні «ОХМАТДИТ». Дитина перебуває в комі, прогноз несприятливий.

Просимо Вас бути обережними та ознайомитись з правилами поводження з дикорослими грибами.

Інформаційний матеріал по цій темі

Будьте уважними!