Дорогі земляки, гості села Салгани!

Дата: 04.11.2020 11:47

Сьогодні у вас велике свято – Храмовий День та День села, відзначення якого символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури.

Впевнено можу сказати, що найбільшим багатством нашого села є Ви, його жителі – щирі. привітні та гостинні люди. І лише Ваше уміле господарювання, любов до рідного села стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ та задумів кожної сім’ї.

В цей святковий день хочу побажати рідній землі, а отже кожному з Вас розквіту і процвітання,  волелюбності, національного духу і гідності, благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках.

А ще рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах, гарного приросту у ваших господарствах. Щоб не переводився рід український, нехай віщун радості – лелека приносить у ваші оселі якомога більше  немовлят. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом.

Примножуймо  й надалі здобутки нашого села на радість дітям і внукам нашим, бо наше  село- невичерпна  криниця нашого  родоводу.

Василь Древаль, сільський голова