Шановні мешканці Шабівської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 13.10.2020 22:27

Фото без описуЩиро  вітаю вас із Днем захисника України, святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, святом гідних і сильних чоловіків.

Це свято ми відзначаємо у світлий день Покрови Пречистої Богородиці водночас із Днем Українського козацтва.

В цей день святкують Дні народження   наші села Бритівка та Шабо. Це  свято всіх  жителів, хто в них народився і виріс, хто колись переїхав і назавжди залишився, хто в них живе і працює сьогодні, це день народження малої Батьківщини.

Усі досягнення, якими багаті наші села складаються з щоденної праці, знань і талантів кожного жителя села і саме в такі свята, кожен відчуває себе частиною великої громади.

Зараз ми всі переживаємо нелегкі часи карантину, але  я переконаний, ми здолаємо всі перепони сьогодення і попереду у нас ще багато святкових подій та звершень! Найголовніше, щоб всі жителі нашої  громади  були здорові, сповнені сил та енергії.

Тож бажаю всім жителям Шабівської громади процвітання і стабільності! Нехай народжуються і підростають діти,  зростає талановита  молодь, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку!

Миру і впевненості у завтрашньому дні. Нехай щастя, любов та добробут живуть у кожному домі і кожній родині!

Захисту  всім Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі!