ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ЩОДО ПЕРЕНЕСЕННЯ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА

Дата: 12.10.2020 14:07
Кількість переглядів: 2064

Фото без описуШановні мешканці Шабівської об’єднаної територіальної громади!

Святкування  Днів сіл є особливими подіями  в суспільному житті громади  і ми всі звикли цього дня до великого святкового концерту із виступом улюблених  аматорів громади, а також запрошених віртуозів, з ярмарком, безпрограшною лотереєю,  подарунками, дитячими розвагами, з масовими гуляннями та неодмінно з рибацькою юшкою та козацьким кулішем.

Враховуючи вимоги законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, ми  і в цьому році  не залишали сподівання, що  ці свята все ж таки відбудуться і   плідно готувалися до цього.

Але, на превеликий жаль для всіх нас,  зростаюча кількість захворювань жителів не дозволяють 13 та 14  жовтня цього року відзначити одне з наймасштабніших та найулюбленіших свят жителів сіл Бритівка та Шабо.

В час загострення пандемії, ми не можемо ризикувати Вашим здоров'ям, тож рішенням виконавчого комітету Шабівської сільської ради від  09 жовтня 2020 року ці свята переносяться на листопад з надією на покращення ситуації. Орієнтовною датою проведення вказаних заходів у названих селах громади за умови сприятливої епідеміологічної ситуації визначено у  День працівників сільського господарства.

Але не засмучуємось! Найголовніше, щоб всі жителі нашої громади були здорові, сповнені сил та енергії.

Пам’ятаємо, що попереду у нас ще багато свят та подій, які ми зможемо відзначити всією громадою і які обов’язково проходитимуть після карантину.

А на сьогодні наше з вами завдання - вживати всіх необхідних заходів, щоб не допустити поширення коронавірусу.

Василь Древаль, сільський голова