A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Профілактика емоційного вигорання

Дата: 12.10.2020 08:31
Кількість переглядів: 323

Останнім часом в багатьох публікаціях вказується на те, що досить розповсюдженою професійною деформацією для представників багатьох професій можливе таке явище, як емоційне вигорання. Проблема синдрому емоційного вигорання – є однією з найактуальнішою в професіях типу «людина – людина».

Синдром емоційного вигорання – процес поступової втрати емоційної, когнітивної і фізичної енергії, що проявляється в симптомах емоційного, розумового виснаження, фізичної втоми, особистої відгородженості і зниження задоволення виконання робіт.

З метою недопущення та профілактики даного негативного явища, 30 вересня 2020 року, психологом відділу Оленою Чумак з колективом відділу пробації було проведено тренінгове заняття «Гармонія»

В ході заходу застосовувалась «танцювально-рухлива терапія», учасники розвивали навички психоемоційної саморегуляції, ділилися досвідом, яким чином їм вдається долати стресові ситуації.

Під час заходу -  проявили кмітливість, винахідливість, покращили свій настрій, отримали позитивні емоції та враження.

 

Олена Чумак Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора