Дата: 18.09.2020 13:20

Управління освіти, культури, молоді та спорту Шабівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад комунальної установи «Шабівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Шабівської сільської ради  (вул. Центральна,65): директора (1 ставка), психолога (1 ставка), консультант (1 ставка)

Вимоги до кандидатів:

• громадянство України;
  • вільне володіння державною мовою;
  • повна  вища педагогічна (психологічна)  освіта за освітнім ступенем магістра (спеціаліста);
  • фізичний і психічний стан здоров’я, що не перешкоджає виконувати професійні обов’язки.

Перелік документів, які необхідно подати особисто (або поштою) для участі в конкурсному відборі:

• письмову заяву про участь у конкурсі;
  • резюме (у довільній формі);
  • копію паспорта громадянина України та ідентифікаційний код;
  • копію трудової книжки;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня (якщо є);
  • письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
  • мотивуючий лист;
  • рекомендаційний лист (за наявності).

Термін  подачі документів:

з 17 вересня 2020 року до   16 жовтня  2020 року включно ( до 16.00 години).

Документи подаються особисто (або поштою) за адресою:

вул. Центральна, 65, с. Шабо, Білгород – Дністровський район, Одеська область; адміністративна будівля (І поверх, кабінет  №1, контактна особа: Селезньова Світлана Вікторівна -  інспектор з кадрів провідний Управління освіти, культури, молоді та спорту Шабівської сільської ради, телефон: 096-496-69-31   Е-mail: kadriosvita@gmail.com. Відповіді на дзвінки надаються з 8.00 години до 17.00 години в робочі дні, окрім п’ятниці з 8.00 години до 16.00 години.

Дата і місце проведення конкурсного відбору:

28-29 жовтня 2020 року :  вул.Центральна,65, с. Шабо, Білгород – Дністровський район, Одеська область, адміністративна будівля комунального закладу «Публічна бібліотека Шабівської громади» ІІ поверх, зала для конференцій.

Наказ від 15  вересня 2020 року № 102-ос  "Про оголошення конкурсу на посаду працівників комунальної установи «Шабівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Шабівської сільської ради .