Робоча зустріч.

Дата: 17.09.2020 17:07

Фото без опису10 вересня 2020 року відбулась робоча зустріч начальника Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Наталії Короткової та начальника відділу Білгород - Дністровського бюро правової допомоги  Олени Боян.

Під час зустрічі обговорювались питання співпраці і взаємодії уповноваженого органу пробації з бюро правової допомоги, організації і проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової проінформованості засуджених осіб щодо захисту своїх прав, зокрема права на отримання безоплатної правової допомоги, проведення профілактичної роботи серед учнівської молоді, узгодження графіку роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги у приміщенні Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації.

Наприкінці зустрічі погоджено план спільної роботи відділу Білгород-Дністровського бюро правової допомоги та Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області на 4 квартал 2020 року.

Тетяна Товстига

Білгород-Дністровський МР відділ