Шабівська сільська рада оголошує конкурс на оренду об’єктів комунальної власності

Дата: 14.09.2020 14:45

Фото без описуза адресою:

• Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Бритівка, вул. Артельна, 29, будівля котельної (під літ. «В»), площею 125,8 м2; цільове призначення об’єкту - розташування модульної котельної; стартовий розмір орендної плата за базовий місяць становить 3488,30 грн.;
  • Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна, 65а, нежитлове приміщення № 39, загальною площею 6,9 м2; цільове призначення об’єкту – під складські приміщення; стартовий розмір орендної плата за базовий місяць становить 132,12 грн.;
  • Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна, 65а, нежитлові приміщення №№ 46, 47 загальною площею 35,2 м2; стартовий розмір орендної плата за базовий місяць становить 674,01 грн.;
  • Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна, 65а, нежитлові приміщення №№ 23, 25, 28, 29, 30 загальною площею 50,5 м2; стартовий розмір орендної плата за базовий місяць становить 1097,82 грн.

Умови конкурсу

Орендар, визначений за результатами конкурсу, відшкодовує вартість проведення оцінки об’єкта оренди; забезпечення вимог екологічної безпеки, охорони навколишнього природного середовища; використання об’єкта за призначенням відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»; конкурс відбудеться через 20 днів після публікації оголошення у газеті «Слово Придністров’я» за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна, 63, Шабівська сільська рада; строк укладання договору оренди у 30-ти денний термін після визначення переможця.

Для можливості ознайомлення з об’єктами оренди та отримання додаткової інформації необхідно звернутися у кабінет № 13 відділ економіки, рекреаційної діяльності, туризму та інвестиційної політики Шабівської сільської ради.

Прийом заяв: робочі дні з 8.00 до 17.00 за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна, 63, Шабівська сільська рада,  тел. для довідок  (048-49) 40-249.