ЩОДО ПЕРЕНЕСЕННЯ СТРОКІВ ТИМЧАСОВОГО ПРИПИНЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Дата: 10.09.2020 11:06

Увага, важлива інформація! - Переяславська міська радаЗ 07 вересня поточного року організовано проведення підготовчих  робіт по оперативному ремонту та заміни запірної арматури центрального водопроводу по вул. Центральна с. Шабо (район будівлі сільської ради). Проведено придбання нової необхідної запірної арматури, очищено від ґрунту водоінженерну споруду. Планувалось  монтажні роботи провести до 11 вересня, для чого з 09 по 11 вересня здійснити відключення подачі води з ІІ водопідйому по певним вулицям села Шабо.

При проведенні підготовчих робіт з’ясовано, що для монтажу запірної арматури потрібно виконати додатково ще певні роботи. Тому тимчасове відключення водопостачання у вказані дні не проводиться – строки переноситься на інший період.

Про нову дату тимчасового відключення від водопостачання вулиць: Центральна, Шанцера, Горького, Миколаївська, Паркова, Дністровська, Виноградна, Першотравнева, Садова, 40 років Перемоги, Кооперативна, Поштова, Шевченка; провулків: Рибний, Базарний, Шосейний, Старосільський та 5 військове містечко буде повідомлено додатково.

Ремонтні роботи тривають.