Акція покладання квітів
21 серпня в селі Шабо, біля пам'ятників та пам'ятних знаків, відбулися акції покладання квітів, присвячені Дню Державного Прапора України, 29-ї річниці незалежності України та 76-ї річниці визволення села Шабо від нацистських загарбників.
В урочистостях прийняли участь керівники Шабівської сільської ради, депутати, голова районної ветеранської організації Ластовецький П.І., голова первинної ветеранської організації при Шабівської сільської ради Хохлачов Г.К., працівники Управління освіти, культури, молоді та спорту.
Щирі вітання з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України висловив сільський голова Древаль Василь Васильович та побажав миру і злагоди нашій незалежній країні, щастя, любові та добробуту кожній родині.
Голова районної ветеранської організації Ластовецький Павло Іванович наголосив, що героїзм та мужність захисників нашого краю, проявлені за вільну, незалежну Україну завжди залишатимуться в людській пам’яті.
Вічна пам’ять героям, які полягли за рідну землю!
А мир і злагода хай панують у нашому спільному домі – незалежній Україні!