Онлайн нарада партнерів проекту РАТН «Заради життя»

Дата: 14.08.2020 11:08

Фото без опису13 серпня 2020 року відбулася онлайн нарада партнерів проекту РАТН «Заради життя» організована Державною установою «Центр пробації» та ВБО «Мережа організацій, що працюють в пенітенціарній сфері» за сприянням міжнародної організації РАТН  в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Метою даного заходу було обговорення з партнерами стану надання пакету послуг з ВІЛ-інфекції, туберкульозу, вірусного гепатиту С та соціального супроводу в рамках проекту РАТН «Заради життя» громадянам, які знаходяться на обліку в уповноважених органах пробації та організації індексного тестування на ВІЛ партнерів ВІЛ-інфікованих громадян.

Учасники наради заслухали інформацію про результати роботи USAID «Заради життя» в установах ДКВС України, уповноважених органах пробації за 2019-2020 роки та плани роботи на 2021 рік.

Також, присутніх поінформовано про впровадження проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» в уповноважених органах пробації у 12 пілотних регіонах.

Наостанок партнери проекту обговорили існуючі проблеми та шляхи їх вирішення щодо надання пакету послуг громадянам, які знаходяться на обліку в уповноважених органах служби пробації.

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії