Проекти рішень на засідання виконавчого комітету у серпні

Дата: 14.08.2020 10:53

Про уточнення перебування на квартирному обліку в черзі позачергових стосовно Жуматій К.В.

Про взяття на квартирний облік гр. Козаченко К.І.

Про взяття на квартирний облік гр. Ольховікова Є.В.

Про визначення місця проживання малолітньої дитини Пльонсак К. С.

Про визначення місця проживання малолітньої дитини Самоненко Т. М.

Про доцільність призначення Кузнецову О. Г. піклувальником над  неповнолітнім Конобеєвим Р. Є.

Про доцільність поновлення батьківських прав Новікової  Я.А. по відношенню до малолітньої дитини П'яткової Л.С.

Про визначення приміщень виборчих комісій та місць для розміщення матеріалів передвиборчої агітації для проведення чергових місцевих виборів на території Шабівської сільської ради.

Про відзначення Дня Державного Прапора України, 29-ї річниці незалежності України та 76-ї річниці визволення села Шабо від нацистських загарбників на території Шабівської громади.

Про затвердження проектно-кошторисної документації для проведення ремонтних робіт деяких об’єктів комунальної власності.

Про розгляд звернень щодо присвоєння адрес об’єктам нерухомості, які розташовані на території Шабівської об’єднаної  громади.