Кабмін прийняв рішення монетизувати проект “Пакунок малюка”. Але гроші можна буде використовувати на певних умовах

Дата: 03.08.2020 11:08

Фото без описуПовідомляємо, що  “Пакунок малюка” для новонароджених перестали видавати близько трьох місяців тому, в квітні 2020 року. Нагадаємо, бебі-бокси в Україні новоспечені батьки почали отримувати у вересні 2018 року. Але, державна програма згорнулася, не протримавшись  навіть 2 роки.

29 липня 2020 року, на засіданні Кабінету міністрів було прийнято рішення монетизувати програму з видачі бебі-боксів: з 1 вересня планується почати реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги« пакунок малюка» в 2020-2021 роках». Проект передбачає виділення батькам грошової компенсації в розмірі 5 тисяч гривень.

Також сказано, що фактично «пакунок малюка» видаватимуть лише в тих регіонах, де вони є в наявності, а потім, відповідно до прийнятої постанови, за наступним алгоритмом:

• батьки новонароджених звертаються в АТ «КБ « ПриватБанк » для відкриття рахунку та оформлення соціальної картки;
  • потім – до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення батьками подається заява з необхідними документами.

Батьки зможуть протягом року використовувати надану компенсацію, але виключно для придбання дитині одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок, засобів гігієни для породіль. Проте, витратити ці кошти можна буде тільки у визначеному магазині – тому, який приєднаються до публічного договору про реалізацію цього пілотного проекту.

За матеріалами Урядового порталу

Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я