Заплановано проведення засідання виконкому сільської ради на 24 липня

Дата: 23.07.2020 10:20

Картинки по запросу засідання виконкому24 липня 2020 року о 09 -00 годині у приміщенні сільської ради заплановано проведення засідання виконавчого комітету Шабівської сільської ради.

На засіданні  пропонується розглянути наступні питання:

Про затвердження рішення Комісії з питань формування пропозицій з придбання житла або надання грошової компенсації для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Про стан виконання Програми «Здоров’я дітей – майбутнє громади» Шабівської сільської ради».

Про забезпечення реалізації конституційного права на звернення та стан роботи з запитами на публічну інформацію до сільської ради за І півріччя 2020 року.

Про погодження проекту рішення «Про виконання місцевого бюджету Шабівської сільської  ради за  1 півріччя 2020 року».

Про продовження строку дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами ФОП Комлач Л.В.

Про продовження строку дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами ФОП Лук’янову О.А.

Про відповідальну особу з державної реєстрації актів цивільного стану.

Про переведення садового будинку у житловий.

Про присвоєння адрес об’єктам нерухомості, які розташовані на території Шабівської об’єднаної  громади.