Тренінг з розвитку надання адміністративних послуг

Дата: 20.07.2020 08:26

Фото без описуЗ метою створення зручних і доступних умов отримання адміністративних послуг  14.07.2020 року та 15.07.2020 року Шабівська сільська рада  в особі: керуючого справами виконкому, адміністраторів та державних реєстраторів відділу ЦНАП, суб’єктів надання адміністративних послуг, представників громадськості, депутатів, працівників територіального підрозділу взяла участь в одному із таких тренінгів.

Тренінгова програма складалась із трьох модулів:

1) Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізація власних та делегованих повноважень в сфері надання адміністративних послуг;

2) Адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація надання;

3) Порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг.

Кожний із модулів тренінгу Програми «U-LEAD з Європою» об’єднує теоретичний блок та практичний підхід до навчання. Під час зустрічі учасники обговорювали спірні питання, які виникають у сфері надання адміністративних послуг та стосуються параметрів якості таких послуг.

Завдяки цьому учасникам вдалося реалізувати на практиці набуті знання та отримати інформацію, котра є вкрай важливою.

Перевагою тренінгу є методика його подання – це не просто “суха теорія” та потік незрозумілої інформації, а інформація доступною мовою.

Вся команда Шабівської сільської ради висловлює щиру подяку тренеру Оксані Гуненковій за позитивні емоції, цінну інформацію та заряд енергії для подальших звершень в розвитку сфери надання адміністративних послуг.