Шановні бухгалтери!

Дата: 16.07.2020 08:24

Фото без описуЩиро вітаю в цей чудовий літній день з професійним святом -Днем бухгалтера України.

Без вашої важливої та надзвичайно відповідальної професії важко уявити роботу будь-якої організації. Бухгалтерська справа була і є основою і підґрунтям фінансового благополуччя трудового колективу, а отже і кожного з його членів.

Хай цей день буде для вас наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу, хай кожному бухгалтеру в цей день люди висловлять подяку та шану за скромну, але вкрай необхідну кропітку працю.

Бажаю Вам міцного здоров’я, впевненості у власних силах, удачі та ще, звичайно, щоб дебет завжди дорівнював кредиту. Нехай життя ваше з кожним днем наближається до досконалості, та не підводить, а тільки гартується ваше здоров'я.  Добробуту вам і процвітання, рівноваги і творчого неспокою!

Зі святом Вас!

Шабівський сільський голова В.Древаль