Тижневик до Дня сім’ї

Дата: 10.07.2020 09:31

З 6 липня на базі Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області проводились заходи в рамках тижневика «Сімейні цінності». Адже, сім’я – це унікальний соціальний інститут, першооснова духовного, економічного та соціального розвитку суспільства. Вона пов’язана з усіма сферами життєдіяльності людини та охоплює всі рівні соціальної практики: від особистісного – до державного, від матеріального – до духовного.

7 та 9 липня з метою консультування  осіб яки перебувають за обліками Білгород-Дністровського відділу пробації щодо правового врегулювання прав та обов’язків осіб, які проживають у цивільному шлюбі  проводились бесіди в форматі ZOOM – конференції з  начальником відділу Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Боян Олени.

В той же час інспекторами та психологом відділу проводились інтерв’ювання підоблікових направлене на виявлення шкали сімейного мікроклімату в родині, сприяння побудові близьких емоційних зв’язків між членами родини, підтримка просоціального оточення суб’єктів пробації, виховання відповідального батьківства та запобігати проявам насилля в родині. А також надавалися практичні рекомендації щодо налагодження та покращення сімейних взаємин.

Чумак Олена

Білгород-Дністровський МРВ