Ще один крок в громаді до спрощення у наданні соціальних послуг

Дата: 12.06.2020 10:30

Фото без описуЗа ініціативи керівництва Шабівської сільської ради та зусиллями працівників відділу з питань соціального захисту сільської ради для скорочення часу у прийнятті рішення щодо призначення та надання соціальних послуг мешканцям громади (житлові субсидії, допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим, пільг на придбання твердого і рідкого палива та скрапленого газу, тощо), які є найпопулярнішими серед населення, проводиться робота по підключенню Шабівської сільської ради та віддаленого робочого місця в с. Бритівка до проекту Міністерства соціальної політики України  «Соціальна громада».

Цей програмний комплекс дозволить опрацьовувати документи в електронному вигляді, що дозволить скоротити час прийняття рішення вдвічі швидше - майже на тиждень. Вже укладено відповідна угода на участь громади в цьому проекті, отримано відповідне програмне забезпечення та 2 (двома) працівниками відділу з питань соціального захисту сільської ради отримано кваліфіковані сертифікати ключів, які дозволяють працювати в програмному комплексі.

Після встановлення програмного забезпечення та його тестування реалізація проекту відбудиться в Шабівській ОТГ.

Більш детально про  проект «Соціальна громада» за посиланням https://socgromada.ioc.gov.ua/.