ПЕРСПЕКТИВА СТВОРЕННЯ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ ГРОМАДИ

Дата: 12.06.2020 10:27

Фото без опису10 червня 2020 року відбулося засідання Робочої групи з питання створення старостинських округів на території  Шабівської сільської ради, яка  утворена відповідно до розпорядження сільського голови Древаля В.В. № 48/ОС-2020 від 04.06.2020 року.  До складу Робочої групи ввійшли депутати Шабівської сільської ради, в.о. старости села  Софіївка Гогулова О.М., голова Адамівської сільської ради Кашульський Д.О., секретар Адамівської сільської рали Ткаченко І.С.   Присутнім необхідно було вирішити ряд завдань, а саме: визначитися з кількістю старостинських округів; визначити, які населені пункти будуть входити до кожного з округів;.  визначити  адміністративні центри старостинських округів.

Під час обговорення  та формування єдиної позиції з зазначеного питання враховано  намір Адамівської сільської ради приєднатися до Шабвської ОТГ, надану попередньо згоду на приєднання до Шабівської сільської ради (рішення № 1/2167–VІІ від 28.02.2020) та   затверджений Перспективний план формування громад Одеської області, згідно з яким до території Шабівської сільської ради приєднується  Адамівська сільська рада. Акцентовано увагу, що всі населені пункти,   крім адміністративного  центру громади,  села Шабо, мають входити до певного старостинського округу.  На розгляд членам комісії було  надано карту території громади, надано статистичні дані стосовно кількості населення, як громади, так і Адамівської сільської ради,  закладів  соціальної сфери по кожному з населених пунктів, можливість транспортного сполучення між селами. Присутніми членами комісії було обговорено три  варіанти утворення округів:

І варіант – 2 округи (Салгано-Бритівський та Біленьківський)

ІІ варіант - 3 округи  (Бритівський, Салганський, Біленьківський)

ІІ варіант- 4 округи ( Бритівський, Салганський, Біленьківський, Софіївський)

За підсумками  обговорення  Робочою групою рекомендовано створення на території Шабіської об’єднаної територіальної громади при приєднанні Адамівської сільської ради 3 (трьох) старостинських округів, а саме:

1. Бритівський старостинський округ,  до якого входять  села Бритівка, Польове, Черкеси. Центром старостинського органу визначити с. Бритівка.
  2. Салганський старостинський округ,  до якого входять  села  Абрикосове, Вигон,  Привітне та  Салгани. Центром старостинського органу визначити с. Салгани.
  3. Біленьківський старостинський округ,  до якого входять  села   Авидівка, Адамівка, Біленьке, Благодатне, Софіївка, селище Прибережне. Центром старостинського органу визначити с. село  Біленьке.

Затвердження старостинських округів планується розглянути на  сесії сільської ради під час ухвалення рішення  щодо приєднання Адаміської сільської ради до Шабівської об’єднаної територіальної громади.