Увага, творчий конкурс "Найкращі в світі - мої діти!"

Дата: 26.05.2020 12:26

Фото без описуДо Міжнародного дня захисту дітей служба у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації оголошує творчий конкурс "Найкращі в світі - мої діти!" для усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів: за номінаціями:

1. Фото;
  2. Відео;
  3. Есе;
  4. Поезія;
  5. Малюнок;
  6. Інше.

До участі в конкурсі можуть долучатися і діти, однак головні ролі мають належати батькам.

Роботи учасників прийматимуться з 26 по 30 травня (включно) та розміщуватимуться на сторінці служби у справах дітей ОДА у Фейсбук, де й відбуватиметься голосування.

Роботи, які будуть вподобані найбільшу кількість разів будуть визнані переможцями.

Переможці будуть відзначені заохочувальними подарунками.

Результати будуть оголошені 1 червня.

Вимоги:

Роботи учасників надсилаються до 30 травня на електронну пошту служби у справах дітей ОДА 15ssdooda@gmail.com електронну пошту служби у справах дітей Шабівської сільської ради ssdshabootg@gmail.com або з поміткою: «Конкурс 1 червня».

Фото (у форматі JPG); відео (до 5 хв.); есе (до 2 сторінок, формату А4, шрифт Times New Roman, кегель 14 pt, Word ); малюнок (у сканованому вигляді). Номінації: «поезія» та «інше» без вимог.

Інформація про учасника додається до роботи за зразком:

«Тарутинський район. Іванова Марія Петрівна, прийомна мама, з 2011 року, виховує 5 дітей, 2 дитини вже досягли повноліття, має прийомних онуків (зазначити особливості або досягнення родини, або інше, що є важливим)».

Життєве кредопринципулюблений вислів: «Не виховуйте дітей, все одно вони будуть схожими на вас. Виховуйте себе».