Міжвідомча робоча зустріч

Дата: 22.05.2020 16:45

22 травня 2020 року, начальник Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Короткова Наталія, прийняла учать у міжвідомчій робочій групі щодо вивчення стану профілактичної і соціально-виховної роботи з неповнолітніми обвинуваченими.

Метою зустрічі стало  виявлення причин зростання рівня злочинності серед неповнолітніх, обговорено та узгоджено  пропозиції щодо додаткових заходів, спрямованих на їх протидію. Підвищення ефективності роботи органів державної системи профілактики щодо попередження правопорушень, здійснення превентивної та профілактичної діяльності, взаємодія територіальних органів поліції з органами пробації, службами у справах дітей та громадськими організаціями при проведенні індивідуально-профілактичної роботи із засудженими та попередження повторних злочинів - є нашим спільним завданням.

В ході зустрічі Короткова Наталія звітувала про діяльність органу пробації з неповнолітніми засудженими міра покарання яких не пов’язана з позбавленням волі, а також внесла пропозиції щодо посилення взаємодії з попередження та профілактики правопорушень вчинених неповнолітніми засудженими, які перебувають на обліку у відділі пробації.

Олена Чумак

Білгород-Дністровський  міськрайонний відділ

філії ДУ «Центр пробації»