День Вишиванки

Дата: 21.05.2020 14:43

Фото без описуУ культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний код української нації, безцінний спадок українців.

Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч – День вишиванки припадає на 21 травня та присвячується українській родині і родоводу.

Вишита сорочка - свого роду оберіг, символ здоров’я, добробуту та краси, щасливої долі й родової пам'яті, любові та святковості.

Вишиванка - як молитва, особливе вбрання, в якому хочеться мріяти, в якому чіткіше уявляється своє коріння і відчувається відповідальність за майбутнє.

Вражаймо світ красою і розмаі?ттям украі?нських вишиванок! Світлого настрою у вишитий день!

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний

відділ філії ДУ «Центр пробації»