Скільки нас в громаді

Дата: 21.05.2020 14:37

Фото без описуШабівська сільська рада  першою з сільських рад Білгород-Дністровського району отримала доступ та почала використовувати в своїй роботі автоматизовану систему «Реєстр територіальних громад» Державної міграційної служби України для  забезпечення проведення дій з реєстрації/зняття з реєстрації місця  проживання осіб  на території громади, відповідно до Правил реєстрації місця проживання, затверджених Постановою КМУ від 2.03.2016р №207, та  автоматичної передачі даних, внесених органами реєстрації, до Єдиного  державного демографічного реєстру.

Для належної роботи по наповненню Реєстру громади сільська рада плідно взаємодіє з відділом ведення державного реєстру виборців Білгород-Дністровської державної адміністрації.

На даний час до реєстру внесені вже понад 2 000 даних про мешканців громади  з більш ніж 15 000 які необхідно внести. Адміністратори ЦНАП проводять  роботу з наповнення Реєстру громади.