Дорогі ветерани! Шановні мешканці Шабівської громади!

Дата: 08.05.2020 09:31

Фото без описуПрийміть щирі вітання з нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З великим почуттям відповідальності хочу звернутись до усіх визволителів, високоповажних ветеранів Великої Вітчизняної війни! Ми завжди пам’ятаємо, що 8 та 9 травня – це особливі дати,  в яких  злилися воєдино душевний біль втрати і радість великої Перемоги!

Для нас, нині живущих, подвиг військового покоління – це приклад самопожертви та відваги, це суміш печалі й радості для нас усіх, пов’язаної зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя.

Бажаю вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, довгих років життя, родинного затишку і тепла. І скільки б десятиліть з того часу не  минуло,  в пам'яті народній ніколи не погасне подвиг тих, хто боровся і віддав своє життя за визволення рідної землі. Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього.

З повагою сільський голова  Василь Древаль