Заплановано проведення засідання виконкому сільської ради на 07 травня

Дата: 05.05.2020 12:31

Картинки по запросу засідання виконкому07 травня 2020 року о 15 -00 годині у приміщенні Центру  дозвілля  молоді с. Салгани   заплановано проведення засідання виконавчого комітету Шабівської сільської ради.

На засіданні  пропонується розглянути наступні питання:

1. Про надання дозволу на укладення договору дарування в інтересах малолітньої.
  2. Про надання дозволу на укладення договору дарування в інтересах неповнолітнього.
  3. Про відзначення Дня пам’яті та примирення, 75 річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війни на території Шабівської об’єднаної територіальної громади.
  4. Про встановлення дорожніх знаків та пристроїв примусового зниження швидкості на території Шабівської об’єднаної територіальної громади.
  5. Про проект рішення сільської ради «Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Шабівської сільської  ради за 1 кварталу 2020 року».
  6. Про проект рішення щодо встановлення місцевих податків та зборів на території Шабівської сільської ради на 2021 рік.