Проекти рішеннь на засідання виконавчого комітету на березень

Дата: 12.03.2020 11:23

Про погодження проекту Порядку надання одноразової матеріальної допомоги жителям Шабівської об’єднаної територіальної громади та відповідного проекту рішення сільської ради щодо його затвердження

Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою

Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Модернізацію артезіанської свердловини № 144 – Е по вул. Пригородна, 14 в с. Бритівка   Білгород-Дністровського району».

Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Поточний ремонт водопроводу по по вул. Центральній в с. Бритівка  Білгород-Дністровського району Одеської області».

Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Ремонт пам’ятника  в с.Шабо Білгород-Дністровського району».

Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Поточний  ремонт та благоустрій проходу біля школи ОЗ «Шабівський ЗЗСО – III ступенів» с.Шабо  Білгород-Дністровського району Одеської області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт мощення  тротуарної плитки по вул. Шанцера в с.Шабо Білгород-Дністровського району Одеської області».

Про затвердження проектно-кошторисної документації  «Поточний  ремонт дорожнього покриття  по вулиці Суворова  та по вулиці Покровського в селі Шабо Білгород-Дністровського району Одеської області».

Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт приміщення адмін. будівлі  с. Софіївка для розміщення  ФАПу».

Про затвердження проектно-кошторисної документації на роботи  з наведення благоустрою на території Шабівської ОТГ

Про вжиті заходи по організацію роботи по запобіганню поширення короновірусу COVID-19 на території Шабівської об’єднаної територіальної громади

Про схвалення проекту рішення сільської  ради «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Шабівської сільської ради за 2019 рік»

Про введення в дію рішення конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу з вивезення побутових відходів на території Шабівської сільської ради