Підсумки конкурсу з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території Шабівської об’єднаної територіальної громади

Дата: 10.03.2020 16:26

Фото без описуВідповідно до рішення сесії № 1/ 2071- VІІ  від 21.11. 2019 року Шабівської сільської ради, 10.03.2020 року о 10.00 годині відбувся конкурс з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території Шабівської об’єднаної територіальної громади.  Згідно положення про порядок проведення конкурсу, конкурсна комісія визнала переможцем ВУЖКГ Шабо. За підсумками конкурсу, договір на вивезення побутових відходів буде укладено з виробничим управлінням житлово-комунального господарства с. Шабо.