Шабівську ОТГ обрано однією з переможців конкурсу Програми EGAP

Дата: 05.03.2020 11:27

Фото без описуЗа ініціативи керівництва сільської ради Шабівська об’єднана територіальна громада прийняла участь у конкурсному відборі об’єднаних територіальних громад для реалізації регіонального компоненту у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Луганській та Одеській областях в рамках швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)», що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку і співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge протягом 2019–2023 рр. у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України.

Можливість участі у конкурсі передувала робота працівників апарату сільської ради по визначенню стратегії по створенню сучасних та необхідних умов для задоволення технологічних, інформаційних потреб сільської ради для надання своєчасної, достовірної та повної інформації як мешканцям громади (різноманітні довідки, витяги, копії, тощо), так і відповідним державним органам виконавчої влади, опрацювання документальної діяльності сільської ради шляхом використання інформаційних технологій, прагнення до впровадження цифрових технологій та готовність влади до сталого та відкритого діалогу з громадою.

Як результат цієї роботи – визначення Шабівської ОТГ однієї з переможців конкурсу Програми EGAP.

Переможцями конкурсу у пілотних регіонах Програми EGAP стали:

Вінницька область – Іллінецька ОТГ, Жданівська ОТГ;

Волинська область – Вишнівська ОТГ, Зимнівська ОТГ;

Дніпропетровська область – Підгородненська ОТГ, Солонянська ОТГ;

Луганська – Біловодська ОТГ, Новопсковська ОТГ;

Одеська – Кілійська ОТГ та  Шабівська ОТГ.

Програма EGAP зможе, зокрема, запропонувати громадам експертну підтримку, навчання службовців та активістів, допомогу в автоматизації роботи органу місцевого самоврядування та центру надання адміністративних послуг, а також комплексну підтримку впровадження сучасних цифрових технологій.

Джерело інформації: https://egap.in.ua/novyny/tsyfrovi-hromady-v-ukraini-rozpochato-realizatsiiu-pilotnoho-proiektu-z-elektronnoho-uriaduvannia-v-oth/