До уваги мешканців села Салгани, Абрикосове та Привітне!

Дата: 14.02.2020 09:15

Сільською радою проводиться робота по формуванню адресного реєстру територіальної громади. Раніше повідомляли про складання робочого проєкту по селі Шабо, Прибережне, Біленьке та СофіївкаНа сьогоднішній день також складено робочий варіант Адресного реєстру с.Салгани, Абрикосове та Привітне (переглянути можливо за посиланням - адресний реєстр)

В зв'язку з цим, звертаємось до мешканців вказаних сіл громади, переглянути надані відомості та у випадку неточності звернутись до відповідальної особи за ведення погосподарських книг - Боровицької Лариси Вікторовни. (село Салгани, Центр дозвілля молоді)

При собі мати:

- паспорт;

- документи про право власності на будинок;

- технічний паспорт на будинок;

- домову книгу.

Робота над Адресним реєстром сіл Бритівка, Вигон, Черкеси, Польове продовжується та після його формування буде оприлюднений.