В Немирівському районі Вінницької області зареєстровано спалах вірусу Грипу птиці Тип А субтитру Н5.

Дата: 13.02.2020 14:32

Фото без описуЗгідно до офіційної інформації Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області в Немирівському районі Вінницької області зареєстровано спалах вірусу Грипу птиці Тип А субтитру Н5.

Координати спалаху Вінницька область, Немирівський район, с. Бугаків, вул. А.Мовчана,4, 48° 90’13” пн. ш. 28°95’87”сх.д.

Застосовано зонування, запроваджено обмеження рішенням ДНПК при Немирівській районній державній адміністрації №02 від 20.01.2020р.

Межі спалаху ПП «Хутір», ТОВ «Немирів-Поділля», СТОВ «Колосок» вул. А. Мовчана, 4, с. Бугаків Немирівського району Вінницької області.

До епізоотичного вогнища потрапили: ПП «Хутір», ТОВ «Немирів-Поділля», СТОВ «Колосок» вул. А. Мовчана, 4, с. Бугаків Немирівського району Вінницької області

До загрозливої зони потрапили: територія навколо неблагополучного пункту (епізоотичного осередку) радіусом 3 км, до якої включено населенні пункти: с.Озеро, с. Зарудинці, с. Иосипенки, с. Кароліна, с. Зеленянка, с. Вовчок, с. Чуків, с. Городниця, с. Коржівка Немирівського району Вінницької області.

До зони нагляду потрапили: територія навколо неблагополучного пункту (епізоотичного осередку) радіусом 10 км, до якої включено населенні пункти: с. Монастирок, с. Рачки, с. Селевінці, с. Данилки, с. Коровайна, с. Крикливці, с. Сорокотяжинці, с. Сажки, с. Будки, с. Червоне, с. Самчинці, с. Нові Обіходи, с. Коржів, с. Гранітне, с. Довжок, с. Вовчок, с. Монастирське, с. Перепеличчя, с.Вигнанка, с. Остапківці, с. Шолудьки, с. Велика Бушинка, с. Березівка Немирівського району Вінницької області.