Проекти рішеннь на засідання виконавчого комітету на січень місяць

Дата: 26.01.2020 09:53

Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збору та вивезення побутових відходів на території Шабівської об’єднаної територіальної громади

Про погодження проекту рішення сільської  ради «Про  надання дозволу на реконструкцію орендованого комунального майна Шабівської сільської ради ФОП Овчаренко Н.А. за договором оренди  № 1/2020 від 10 січня 2020 року»

Про результати роботи зі зверненнями громадян до сільської ради та запитами на публічну інформацію за 2019 рік.

Про стан виконання делегованих повноважень щодо вчинення нотаріальних дій у виконавчому комітеті сільської  ради за 2019 рік.

Про результати роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті сільської ради  за 2019 рік.

Про виконання делегованих повноважень у сфері державної реєстрації за 2019 рік.

Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» гр. Осип Р.В.

Звіт керівників виконавчих органів  сільської ради щодо  результатів роботи з питань соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту за 2019 рік, а саме: Управління з питань соціального захисту та охорони здоров’яСлужби у справах дітей сільської ради  та Управління освіти, культури, молоді та спорту сільської ради.

Про організацію та проведення у лютому 2020 культурно-мистецьких та спортивних заходів на території Шабівської об’єднаної територіальної громади.

Про затвердження проектно-кошторисної документації на проведення робіт по забезпеченню водопостачання.

Про затвердження проектно-кошторисної документації на роботи  з ліквідації стихійного звалища.

Про затвердження проектно-кошторисної документації на роботи  з ремонту доріг Шабівської ОТГ.

Про переведення житлового будинку в СГК «Дністровець» с. Бритівка, вул. Радісна, 417 в садовий.

Про присвоєння адрес об’єктам  нерухомого  майна,  які  належать  гр. Ємельянову  В.І. та гр. Чолікідзе  Б.А.

Про стан квартирного обліку при виконавчому комітеті.