"Центр пробації" в ефірі радіо "Новости Приднестровья" Аккерман

Дата: 07.02.2020 09:32

В ефірі начальник Білгород-Дністровського відділу державної установи "Центр пробації" в Одеській області підполковник внутрішньої служби Наталя Короткова розповіла про те, як працює Закон України "Про пробацію" та наголосила, що пробація - це цивілізований шлях роботи із правопорушниками, який довів свою ефективність в Європі, з точки зору зорієнтованості на убезпечення суспільства та попередження вчинення повторних злочинів особами, які їх вже вчиняли.

Наталя Короткова зосередила увагу на роботі Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи "Центр пробації", а саме - на заходах виховного, патріотичного та пізнавально-інформаційного характеру, розповіла про співпрацю із органами місцевого самоврядування, волонтерами та громадськими організаціями тощо.

Пробація має бути відкритою, прозорою і такою, що виправдовує сподівання суспільства.