Заплановано проведення засідання виконкому сільської ради на 31 січня

Дата: 29.01.2020 14:05

Картинки по запросу засідання виконкому31 січня 2020 року о 14 -00 годині у приміщенні Центру  дозвілля  молоді с. Салгани   заплановано проведення засідання виконавчого комітету Шабівської сільської ради.

На засіданні  пропонується розглянути наступні питання:

Про результати роботи зі зверненнями громадян до сільської ради та запитами на публічну інформацію за 2019 рік.

Про стан виконання делегованих повноважень щодо вчинення нотаріальних дій у виконавчому комітеті сільської  ради за 2019 рік.

Про результати роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті сільської ради  за 2019 рік.

Про виконання делегованих повноважень у сфері державної реєстрації за 2019 рік.

Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»   гр. Осип Р.В.

Про стан квартирного обліку при виконкомі сільської ради.

Звіт керівників виконавчих органів  сільської ради щодо  результатів роботи з питань соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту за 2019 рік, а саме:

-Управління з питань соціального захисту та охорони здоров’я;

-Служби у справах дітей сільської ради;

-Управління освіти, культури, молоді та спорту сільської ради.

Про організацію та проведення у лютому  2020 року  масових культурно-мистецьких та спортивних заходів на території Шабівської об’єднаної територіальної громади .

Про погодження проекту рішення сільської ради «Про надання дозволу на реконструкцію орендованого комунального майна Шабівської сільської ради ФОП Овчаренко Н.А. за договором оренди № 1/2020 від 10 січня 2020 року».

Про проведення конкурсу визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Шабівської об’єднаної територіальної громади та затвердження конкурсної документації.

Про затвердження проектно-кошторисної документації на проведення робіт по забезпеченню водопостачання.

Про затвердження проектно-кошторисної документації на роботи з ліквідації стихійного звалища.

Про затвердження проектно-кошторисної документації на роботи з ремонту доріг Шабівської ОТГ.

Про переведення житлового будинку в СГК «Дністровець» с. Бритівка,  вул. Радісна, 417 в садовий.

Про присвоєння адрес об’єктам нерухомості.