A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

План спільних дій

Дата: 27.01.2020 08:06
Кількість переглядів: 467

24 січня 2020 року в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради під головуванням керуючого справами виконкому Ігоря Величка відбулося чергове засідання спостережної комісії.

Начальник Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» Наталія Короткова довела до відома присутніх інформацію про хід виконання заходів передбачених «Планом спільних дій Білгород-Дністровського МРВ філії ДУ "Центр пробації" та спостережної комісії Білгород-Дністровської ради на 2019 рік щодо осіб засуджених до позбавлення або обмеження волі, які готуються до звільнення».

Співробітниками відділу проводилася відповідна робота щодо перевірки обраного засудженими місця проживання після їх звільнення та можливості проживання за вказаними адресами, подальшого працевлаштування осіб та соціального супроводу.  

Під час зустрічі учасниками був узгоджений алгоритм дій та обговорено питання, що стосуються реалізації заходів пенітенціарної пробації та взаємодії структур. Спільна діяльність в реалізації даних заходів буде сприяти виправленню, ресоціалізації засуджених, профілактиці злочинності, попередженню вчинення нових злочинів та правопорушень, що надасть можливість звільненій особі в подальшому уникнути конфліктів із законом та вести здоровий і правослухняний спосіб життя.

 

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії

Центру пробації в Одеській області« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора