A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Шабівська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 24.01.2020 15:42
Кількість переглядів: 141

Шабівська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди комунальної власності

за адресою:

  • Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Бритівка, вул. Мира, 8а, будівля складу(під літ. «Б»), площею 50,24 м2;

Учасникам конкурсу потрібно надати до конкурсної комісії: заяву на участь у конкурсі; копію документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів; копію сертифікату суб’єкту оціночної діяльності; інформацію про претендента, його досвід роботи; конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу; пропозиції щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та термін виконання робіт (надається в запечатаному конверті).

Конкурс відбудеться через 14 днів після публікації оголошення у газеті «Слово Придністров’я» за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна, 63, Шабівська сільська рада.

Прийом заяв на участь у конкурсі припиняється за 4 дні до проведення конкурсу.

Прийом заяв: робочі дні з 8.00 до 17.00 за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна, 63, Шабівська сільська рада, каб. № 9, тел. (04849) 40-249.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора