ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ НА ВІДДІЛЕННОМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ ШАБІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 23.01.2020 08:23

Фото без опису22 січня 2020 року начальник Білгород-Дністровського відділу обслуговування громадян Гульнур Ядвіга провела виїзний прийом в Шабівській об’єднаній територіальній громаді з мешканцями села Шабо. До представника Фонду звернулось за консультаціями з пенсійного законодавства та отриманням довідок 15 громадян.

Під час прийому людей цікавили питання щодо отримання правової оцінки документів для призначення пенсії, уточнення пенсійних виплат, роз’ясненнями за перерахунком пенсій, які відбулись у грудні 2019 року та отриманням пенсійних посвідчень та довідок ОК-5.

Гульнур Ядвіга звертала увагу присутніх на можливість отримання послуг через електронний сервіс Веб-портал Пенсійного фонду України. Розповіла про порядок реєстрації, перелік послуг, переваги користування електронним сервісом.