A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

«Моя суверенна Україно!»

Дата: 21.01.2020 14:07
Кількість переглядів: 350

Соборність – одна з важливих тем історії України. Для українського народу, віками позбавленого своєї власної державності та розірваного на частини між сусіднім країнами, дана проблема була завжди особливо болючою й неймовірно складною.

22 січня 1919 року відбулося проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Століттями розірваний український народ об’єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.

Напередодні свята Дня Соборності України, Білгород-Дністровським міськрайонним відділом Державної установи «Центр пробації» в Одеській області спільно із Білгород-Дністровським бюро правової допомоги проведено виховний захід для суб’єктів пробації.

Начальник бюро правової допомоги Олена Боян розповіла суб’єктам пробації про історичні факти цієї знаменної події в житті українського народу. Психолог відділу пробації Олена Чумак ознайомила присутніх з боротьбою нашого народу за соборність і незалежність України, подвигами борців за свободу і єдність українських земель в різні історичні епохи.

Метою даного заходу було пробудження інтересу до історії та культури надбань нашого народу, виховання національної свідомості та патріотичних почуттів, формування рис громадянина України.

 

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії

Центру пробації в Одеській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора