A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Тренінгова робота на тему «Агресія»

Дата: 16.01.2020 08:15
Кількість переглядів: 399

"Те, що Ви можете сприймати спокійно,

більше не керує Вами"

                                        Конфуцій

 

Кожного дня, стикаючись з різними речами, ми реагуємо на них радісно, сумно, позитивно чи негативно. Кожна подія викликає у нас певні почуття. Особливу роль емоції відіграють під час спілкування. Комунікації можуть бути різних видів, але протягом кожної ми відчуваємо певні відгуки нашої душі щодо теми розмови чи співрозмовника. Емоції супроводжують різні прояви життєдіяльності людини і є одним із головних механізмів внутрішньої регуляції її психічної діяльності та поведінки.

14 січня 2020 року психологом Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області  Оленою Чумак  було проведено тренінгове заняття з під обліковими суб’єктами пробації «Агресія».

В ході тренінгу осіб було ознайомлено з поняттям «агресія», структурою агресивних дій та їх механізмом. За допомогою вправи «Склянка» разом аналізували чи можливо після агресивних дій повернути її в початковий вид та з’ясовували як це пов’язано з життям. Учасники ділилися знаннями та методами оптимальної ефективної міжособистісної поведінки. Вчилися прогнозувати та аналізувати власні дії та вчинки.

 

Олена Чумак

Білгород-Дністровський міськрайонний

відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора