Підготовка до щорічного декларування

Дата: 16.01.2020 08:13

Черговий етап електронного декларування розпочався з 1 січня 2020 року. Колектив Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» провів практичне заняття щодо вивчення змін у Законі України «Про запобігання корупції», який набрав чинності 18 жовтня 2019 року. Начальник відділу Наталія Короткова акцентувала увагу на «розширенні» кола близьких осіб та членів сім'ї суб’єктів декларування, а також на необхідності додаткового консультування щодо порядку отримання унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі. Зазначила, що за несвоєчасне подання декларації про майновий стан передбачена відповідальність за ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

15 січня 2020 року начальник Білгород-Дністровського РВ ГУ ДМС України в Одеській області Ігор Деркачов та провідний спеціаліст відділу Діана Осадчук надали детальну консультацію співробітникам Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» щодо заповнення декларацій у 2020 році та порядку отримання унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі суб’єкта декларування та членів його сім'ї.

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії