A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Тренінг «Емоційне вигорання: причини та способи уникнення»

Дата: 19.12.2019 14:55
Кількість переглядів: 397

Емоційне вигорання – це своєрідна реакція організму людину на тривалу дію професійних стресорів, яка проявляється в розумовому, фізичному і психоемоційному виснаженні.

Професійна діяльність співробітників служби пробації пов’язана з постійним спілкуванням з великою кількістю людей, поєднання надання різнопланових послуг з нагляду і контролю з реабілітацією та ресоціалізацією клієнтів служби пробації, а також різноманітний контингент партнерів по професійній діяльності. Усі ці і багато інших умов сприяють виникненню і розвитку синдрому професійного вигорання.

З метою створення позитивного настрою, актуалізації поняття «Синдром професійного вигорання» та проведення діагностики емоційного вигорання особистості 19 грудня 2019 року, психологом Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» Оленою Чумак організовано та проведено тренінг на тему «Емоційне вигорання: причини та способи уникнення» для співробітників філії.

На початку заходу були прийняті правила роботи тренінгу, проведено вправу на зняття емоційної напруги та налаштування на подальшу роботу. За колективної участі, методом «арт-терапії» намалювали спільну картину-пазл, а також активно приймали участь у рухових вправах.

В ході лекції, Олена Чумак розкрила присутнім поняття, стадії, психофізичні, соціально-психологічні, поведінкові симптоми прояву ефекту «Синдрому професійного вигорання».Учасники виявили активністьтазацікавленість інформацією.

На останок кожен працівник отримав льодяник з пророцтвом та у затишній атмосфері завершили захід чаюванням з солодощами.

 

 

 

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії

Центру пробації в Одеській області

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора